Право на отримання виплат ВПО отримали мешканці ще чотирьох громад

Мешканці однієї громади у Дніпропетровській області та три – у Запорізькій отримали право на отримання державної допомоги на проживання. Оновлений перелік громад у районах бойових дій оприлюднило Міністерство з питань реінтеграцій тимчасово окупованих територій.

До нього додали Новопавлівську сільську територіальну громаду Дніпропетровської області, а також Запорізьку міську, Михайлівську сільську та Петро-Михайлівську сільську територіальні громади Запорізької області.

Мешканцям цих громад надали право отримувати допомогу на проживання у розмірі 2000 грн на дорослу особу та 3000 грн на дитину та особу з інвалідністю.

Загалом наразі до переліку громад, які перебувають у районах проведення бойових дій, тимчасовій окупації чи оточенні, входять 304 громади з восьми областей України: Дніпропетровської (7 громад), Донецької (66 громад), Запорізької (64 громади), Луганської (37 громад), Миколаївської (22 громади), Харківської (51 громада), Херсонської (49 громад) та Сумської (8 громад).

Нагадаємо, внутрішньо переміщені особи та особи, які проживають на деокупованих чи тимчасово окупованих територіях, отримали право на грошову допомогу від міжнародних організацій.