Отримати необхідну допомогу внутрішні переселенці можуть на десяти ресурсах

Для внутрішньо переміщених осіб зібрали десять онлайн-ресурсів, завдяки яким можна отримати необхідну допомогу та інформацію, яка може знадобитися на новому місці проживання.

Як вважають у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, найважливішими онлайн-платформами для ВПО є:

1. Платформа єДопомога, де можна подати заявку на отримання волонтерської допомоги (це можуть бути харчі, засоби  гігієни, ліки тощо).
2. Портал «Прихисток» допоможе знайти доступне житло.
3. Інформаційно-ресурсний центр «Взаємодія» підкаже алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях, а також містить довідки, мапи, електронні ресурси для постраждалого населення тощо.
4. Мапа закладів, які працюють під час відключень електроенергії.
5. Електронний кабінет водія дозволить перевірити та оплатити адміністративні правопорушення, отримати інформацію про авто та посвідчення водія, записатись в електронну чергу тощо.
6. Портал «Веземо» дозволить перевірити час затримки рейсів, міжнародних та евакуаційних маршрутів тощо.
7. Єдине соціальне середовище зайнятості допоможе в пошуку роботи чи резюме працівника, а також дозволить записатись у центр зайнятості.
8. Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду дозволить отримати довідки ОК-5 та ОК-7, подати заяви до ПФУ тощо.
9. На сайті Liki24 можна знайти та замовити необхідні медикаменти.
10. Освітній чат-бот EducationUaBot містить інформацію про навчання в Україні. З його допомогою також можна знайти школу, садочок чи коледж за кордоном, відновити документи про освіту тощо.

Читайте також: Влада закликала евакуюватися 360 тисяч українців.

Фото: gettyimages