На виплати переселенцям перерахували 5,8 млрд грн

На допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам виділили 5,8 млрд грн. Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Черговий транш до Ощадбанку в розмірі 633 млн грн був направлений цього тижня. Уже найближчими днями Ощадбанк перерахує ці кошти на рахунки людей в українських банках, які отримувачі допомоги вказали у заявах на виплати.

«На сьогодні 2,8 мільйонів людей зареєструвались як внутрішньо переміщені особи після впровадження воєнного стану. Близько 500 тисяч заяв надійшли через Дію. Частина з них зараз доопрацьовуються органами соціального захисту, командами Мінцифри та Мінсоцполітики», – зазначила Марина Лазебна.

За її словами, не всі заяви надійшли до Мінсоцполітики з регіонів, тому виплати отримали не всі.

«Одні області передають опрацьовані заяви швидше, інші – повільніше. У всіх різні технічні та людські ресурси. Тому якщо ви ще не отримали виплату, не хвилюйтесь, ми продовжуємо в травні фінансувати виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам за березень та квітень по мірі того, як отримуємо інформацію від областей», – наголошують у Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що незабаром в Україні запрацює ще одна програма грошової допомоги постраждалим від війни.

Фото: prostir.ua