Українці можуть отримати пальне через єДопомогу

Відсьогодні на гуманітарній платформі «єДопомога» доступна ще одна опція – отримання пального чи надання «пожертви» у вигляді пального. Як повідомляють у пресслужбі Міністерства соціальної політики, це стало можливим завдяки долученню до платформи всеукраїнської мережі автозаправних комплексів WOG.

«Під час війни багато українців потребують підтримки для того, щоб купити продукти, ліки, а також заправити автівку і мати можливість евакуюватись, дістатись до лікарні тощо. Сподіваємося на те, що тепер благодійники з усього світу будуть підтримувати онлайн українські родини не тільки продуктами та ліками, а і паливом», – зазначив заступник очільниці Мінсоцполітики Костянтин Кошеленко.

Усі охочі можуть залишити на платформі заявку про потребу в пальному або ж стати благодійником. Для цього необхідно обрати заявку на допомогу в розділі «Пальне» та сплатити передплату – на суму 200, 500 або 1000 гривень. Після цього заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використати на купівлю будь-якого виду пального у мережі АЗК WOG – достатньо просто пред’явити код касиру. Передплату можна використати на будь-якій автозаправці WOG, окрім тих, де пальне відпускається лише для заправки спецтранспорту або по безготівковому розрахунку.

Передплата дійсна впродовж 30 днів з дати оплати, якщо її не використали, благодійник може обрати нового заявника для перенаправлення передплати.

Як отримати допомогу?

1. Зареєструйтесь на платформі.
2. Залиште заявку на допомогу.
3. Коли благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки пального на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Як стати благодійником?

1. Перейдіть за посиланням на платформу.
2. Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.
3. Оплатіть обрану вами суму. Після оплати заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися передплатою на пальне протягом 30 календарних днів. Після використання допомоги ви отримаєте підтвердження про покупку, в якому буде зазначено вид, вартість та кількість літрів придбаного пального.

Нагадаємо, українцям з п’яти областей тепер доступна також ще одна фінансова допомога.