Українцям роздадуть ще 10 тисяч безкоштовних наборів для новонароджених

Розпочалась друга хвиля благодійного проєкту для сімей з новонародженими, у рамках якої можна безкоштовно отримати необхідні речі для малюка. Про це повідомили у фонді BGV Charity Fund, який спільно з німецькими донорами і запустив проєкт. Цього разу до ініціативи долучилися компанії HіPP Україна та Chicco-Україна, чиї товари також надійдуть у боксах.

З чого складається набір?

Набір складається з дитячого одягу (боді, чоловічки, шкарпетки), ковдри-спальника для новонароджених, підгузок, пляшечки, сосок, килимків для пеленання, пелюшок, крему для догляду за шкірою, гігієнічних засобів (гелів для купання, прокладки, вологі серветки) та інших необхідних для малюків та мам товарів.

Хто може отримати набір?

Допомогу може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні. Вік дитини на момент подачі заявки на отримання набору не має бути старшим двох місяців, оскільки всі товари у нашому наборі передбачені саме для дітей вікової категорії 0-2 місяці.

Як отримати допомогу?

Реєстрацію розпочали вчора, 16 серпня, проте вже за 9 годин отримали 5000 заявок. Наразі реєстрація призупинена. Її відновлять 23 серпня. Реєстраційна форма буде доступна за посиланням.

Для реєстрації підготуйте фото чи скан-копії свідоцтва про народження дитини та вашого ID-паспорта чи паспорта-книжечки. Підтвердити заявку також потрібно буде через лінк, який надійде на вашу електронну пошту після реєстрації.

Куди та коли надійде набір?

На вказане вами відділення «Нової пошти», яке приймає габаритні відправлення, протягом кількох тижнів.