Потерпілим внаслідок ракетного обстрілу в Кременчуці виплатять компенсації

Потерпілі внаслідок ракетного обстрілу ТРЦ «Амстор» у Кременчуці, а також сім’ї загиблих отримають грошову компенсацію. Про це заявив міський голова Кременчука Віталій Малецький під час телемарафону.

За його словами, вчора депутати Кременчуцької міської ради зібралися на місці трагедії, вшанували пам’ять загиблих і прямо там провели сесію, де окрім звернення з осудом ракетної атаки росіян та вимогою визнати росію спонсором тероризму, ухвалили рішення виділити матеріальну допомогу постраждалим та сім’ям загиблих.

«Було ухвалене рішення про виділення по 50 тисяч гривень кожній родині загиблого, по 25 тисяч гривень кожному, хто зараз лікується в стаціонарах, і по 10 тисяч гривень кожному, хто лікується амбулаторно – хто звернувся за медичною допомогою», – зазначив Малецький.

Нагадаємо, 27 червня росіяни здійснили ракетний удар по торговельно-розважальному центрі «Амстор» у Кременчуці, де на момент події знаходилося понад тисячу людей. За останніми даними, станом на вчора, 28 червня, понад 20 людей загинуло, 59 – поранено, 25 – госпіталізовано, понад 40 людей вважаються зниклими безвісти. Розбір завалів на місці трагедії продовжується. Кількість загиблих постійно зростає.

Нагадаємо, існує алгоритм пошуку зниклих безвісти під час війни.

Фото: poltava.to