Можливість вилетіти в Канаду, безкоштовна IT-освіта, комуналка на окупованих територіях, – головні новини минулого тижня

Протягом минулого тижня у соціалці сталось чимало змін та нововведень. Публікуємо найактуальніші новини за кількістю переглядів та реакцій на сайті та нашому телеграм-каналі.

ТОП-3 теми за кількістю переходів, реакцій та поширень: 

Двічі на місяць українці можуть безкоштовно вилетіти в Канаду.  Українці, які вирішили через війну евакуюватися до Канади, можуть зробити це абсолютно безкоштовно. Фонд Ukraine2Canda Travel Fund двічі на місяць організовує безоплатні рейси для українців з одного з європейських міст.

 Українці можуть безкоштовно здобути IT-освітуСтартував прийом заявок від українців, які хочуть здобути безоплатну IT-освіту. Про початок проєкту Міністерства цифрової трансформації, компанії Binance Charity та Львівського ІТ-Кластера під назвою IT Generation повідомили в пресслужбі міністерства.

Мешканці п’яти областей отримають додаткові грошові виплати Українці з вразливих категорій населення, які проживають на тимчасово окупованих територіях або населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій, зможуть отримати допомогу. На початковому етапі це будуть мешканці Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Усього планується охопити 10 тисяч людей.

Інші новини, які цікавили українців:

McDonald’s повертається в Україну. Про це повідомили в пресслужбі компанії. Повернення мережі фастфудів відбуватиметься поетапно.

Мешканці окупованих територій мають сплачувати рахунки за газ. «За спожитий газ потрібно сплачувати за можливості. Переважна частина мешканців окупованих територій продовжують отримувати український газ від Нафтогазу», – наголошують у пресслужбі компанії.

Відтепер українці можуть отримати пальне через єДопомогу. Це стало можливим завдяки долученню до платформи всеукраїнської мережі автозаправних комплексів WOG. Усі охочі можуть залишити на платформі заявку про потребу в пальному або ж стати благодійником.

Стартував проєкт для жінок, які втратили роботу через війну. Жінкам пропонується пройти безкоштовний курс з восьми онлайн лекцій, на яких навчатимуть адаптуватися до стресу, шукати мотивацію в умовах війни та здатність повернутися до життя після травматичного досвіду. Окрім цього, відбудуться освітні сесії щодо стратегій вибору і пошуку роботи, кар’єрні консультації.

Пенсія призначається автоматично лише за однієї умови: на автоматичне призначення пенсійних виплат за віком можна розраховувати лише у разі наявності усієї інформації про набутий страховий стаж у Держреєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування.