Мінветеранів раз на три роки проводитиме комплексний огляд системи соціального захисту

Порядок проведення комплексного огляду системи соціального захисту ветеранів та їхніх сімей прийнято на засіданні Уряду 10 червня ц. р. Документ передбачає перегляд норм законодавства та відповідних нормативно-правових актів щодо статусів, механізмів підтримки та державних гарантій соціального захисту ветеранів, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників.

“Дуже важливо якнайшвидше приступити до проведення комплексного огляду, щоб на основі його висновків напрацювати зміни до чинного законодавства для надання актуальних механізмів підтримки нашим Захисникам та членам їхніх родин. Зокрема, й для ветеранського розвитку. Щоб і бійці наших сьогоднішніх добровольчих формувань, і воїни Збройних Сил України могли належним чином розвиватись у мирному житті, в тому числі розвивати ветеранський бізнес”, – наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Для здійснення комплексного огляду системи соціального захисту Мінветеранів планується створити робочу групу. Крім фахівців Міністерства до неї увійдуть представники Міноборони, Мінфіну, Мінекономіки, Мінсоцполітики, МОН, МОЗ, МВС та інших силових структур і відомств.

Довідково: Порядок розроблено на виконання внесених за ініціативою Мінветеранів змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що був ухвалений Верховною Радою 24 березня.