Через обстріли енергетичних об’єктів «пункти незламності» розгорнуть по всій країні

У зв’язку з обстрілами російськими військами об’єктів енергетичної інфраструктури та можливими тривалими відключеннями світла та води по всій країні розгорнуть «пункти незламності». Про це повідомили в Офісі Президента.

У таких місцях будуть генератори й передбачається наявність:

– тепла;
– освітлення;
– живлення для мобільних пристроїв;
– інтернету;
– мобільного зв’язку;
– місць для відпочинку;
– води;
– аптечок.

Пункти працюватимуть цілодобово, а перебувати в них можна буде абсолютно безкоштовно. Вміщатимуть вони одночасно від 50 до 500 осіб.

«Пункти незламності» облаштовуватимуть у приміщеннях закладів освіти, будівлях обласних та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування тощо. Дізнатися адресу найближчого пункту можна на сайті.

Адреси «пунктів незламності» в прифронтових регіонах Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей з міркувань безпеки на сайті не показуватимуть. Дізнатися місце їх розташування можна в органах місцевого самоврядування, обласних та районних військових адміністраціях.

Українцям рекомендують записати адреси пунктів заздалегідь, щоб знати, куди звертатися, у разі відсутності інтернету.

Окрім цього, у разі відсутності електроенергії понад 24 години можна буде звертатися на об’єкти з генераторами: АЗС, у відділення банків, кафе та ресторани, супермаркети, аптеки та рітейли. Тепло та підзарядка пристроїв будуть безкоштовними, інші послуги — на розсуд власників.

Фото пресслужби Одеської міськради