Мешканці деокупованих територій можуть зняти готівку с картки на касах супермаркетів, аптек та заправок

На деокупованих територіях не всюди відновили роботу банківські установи. Мешканці цих регіонів, які отримують пенсії та соціальні допомоги на банківські картки, можуть зняти готівку на касах низки супермаркетів, аптек та автомобільних заправок, а також у поштових відділеннях. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

Зняти готівку під час оплати покупок можна в таких торгівельних мережах: АТБ, Varus, «Фора», «Сім23», «Сільпо», «Аврора», АЗК ОККО, WOG. Зняття готівки також доступне в інших мережах, проте уточнювати це потрібно безпосередньо на касах.

Для отримання готівки на касі потрібно оплатити товар банківською картою та повідомити касира про бажання зняти готівку, а потім ввести PIN-код своєї картки.

Окрім цього, готівку можна зняти у відділеннях Укрпошти:

– перерахувавши кошти з картки на отримання готівкою у поштовому відділенні чи з доставкою додому за допомогою послуг «З картки до відділення» і «З картки додому»;
– власники карток з підтримкою технології NFC можуть отримати готівку через POS-термінали Укрпошти з комісією 2%. Список відділень з POS-терміналами можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, перевести виплату пенсій та соціальних допомог з банківської картки на поштове відділення мешканці звільнених територій можуть , звернувшись із заявою до місцевих органів влади.