Спорткомплекс для молоді з інвалідністю відкрили на Полтавщині (ФОТО)

У місті Решетилівка Полтавської області відкрили оновлений спортивно-реабілітаційний комплекс «Колос» для дітей і молоді з інвалідністю. Як повідомили в пресслужбі ПРООН в Україні, відкриття відбулося в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Реконструкція центру тривала з квітня 2021 року й не припинялась навіть під час повномасштабної війни. Роботи включали укріплення фундаменту, теплоізоляцію, реконструкцію даху, заміну вікон і дверей, заміну освітлення, вентиляції, електро- та водопостачання, внутрішні оздоблювальні роботи, будівництво додаткового поверху. Окрім цього, встановили ліфт, вдосконалили пожежну безпеку й зробили будівлю повністю інклюзивною. Загалом реконструкція обійшлася у 2,13 млн євро.

У центрі надаватимуть реабілітаційні послуги понад 300 особам з  порушеннями зору, слуху, фізичного та ментального розвитку, опорно-рухового апарату. Окрім цього, тут готуватимуть висококваліфікованих спортсменів, які зможуть увійти до паралімпійської та дефлімпійської збірних України.

Фото Артема Гетьмана

Читайте також: Безбар’єрність простору: як відбудовуватимуть українські міста.