В Україні відновлюють видачу направлень на реабілітацію та санаторно-курортне лікування

Українці знову зможуть отримати направлення на реабілітацію та санаторно-курортне лікування. Відновлення такої можливості анонсували в пресслужбі Фонду соціального страхування України.

Через війну видачу таких направлень призупинили, а більшість санаторно-курортних закладів перетворилися в тимчасовий прихисток для евакуйованих із зони активних бойових дій людей.

З червня ж офіційно працевлаштовані українці знову мають змогу після перенесених захворювань і травм отримати направлення на реабілітацію, ну а потерпілі на виробництві – на санаторно-курортне лікування у заклади, розташовані на територіях, де не ведуться активні бойові дії та які не перебувають в окупації.

Для отримання направлення потрібна довідка за формою № 070/о. Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря, лікаря-терапевта або лікаря-педіатра, з яким укладено декларацію та отримати висновок лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

Нагадаємо, у червні українці отримали 645 млн страхових виплат.