Лікарняні та страхові виплати на Херсонщині опрацьовують фахівці на Кіровоградщині

Попри окупацію страхові та лікарняні виплати на Херсонщині продовжують фінансувати. Проте через складнощі проведення виплат в регіоні функції Херсонського управління Фонду соціального страхування тимчасово виконує управління виконавчої дирекції ФССУ в Кіровоградській області.

З питань страхових виплат, їх призначення, витрат на медичну та соціальну допомогу потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та їхні родини можуть звертатись до відповідних відділень Кіровоградщини:

Загалом з початку війни було виплачено 15,7 мільйона гривень щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві області та їхніх родин. Відбувся також перерахунок таких виплат – їх розмір збільшився на 14%, починаючи з березня.

Фінансування лікарняних і декретних допомог також продовжується. З початку війни таку допомогу вже отримали 5659 мешканців Херсонщини – загалом у розмірі 22 мільйонів гривень. Для отримання виплат, як і раніше, роботодавець має опрацювати листок непрацездатності, сформувати заяву-розрахунок та подати її до ФССУ онлайн. Зміни до реквізитів у заяві-розрахунку вносити не потрібно – заява, як і раніше, подається за реквізитами того відділення Херсонського управління ФССУ, де зареєстровано страхувальника.

Нагадаємо, маріупольцям виділили 11,7 млн грн соціальної допомоги.