Сім’ям з дітьми заборонили в’їзд у 39 населених пунктів Херсонщини

До деяких населених пунктів Херсонської області родини з дітьми наразі в’їжджати не зможуть. Рішення про заборону в’їзду Рада оборони Херсонської області ухвалила через загрозу життям дітей у зв’язку з обстрілами з боку росії. Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

«Останнім часом спостерігається тенденція повернення родин до домівок. Це було б добре, якби вони поверталися до безпечних місць. Але проблема в тому, що вони повертаються до зони бойових дій. Дітям не місце в зоні бойових дій», — зазначив посадовець.

Наразі заборона діє щодо таких населених пунктів: Антонівка, Берегове, Берислав, Білозерка, Бургунка, Велетенське, Веселе, Гаврилівка, Дніпровське, Дудчани, Зимівник, Зміївка, Золота Балка, Іванівка, Качкарівка, Кізомис, Козацьке, Комишани, Львове, Микільське, Миколаївка, Милове, Михайлівка, Новоберислав, Новокаїри, Новотягинка, Одрадокам’янка, Ольгівка, Осокорівкп, Понятівка, Придніпровське, Приозерне, Республіканець, Саблуківка, Садове, Тягинка, Токарівка, Червоний Маяк, Янтарне.