Цього року допомогу по безробіттю отримувала 171 тисяча українців

Протягом 2023 року кількість офіційно зареєстрованих безробітних становила 293 тисячі людей. Про це повідомили в Державній службі зайнятості. При цьому більше половини отримували допомогу по безробіттю, а саме — 171 тисячі. 38 тисячі роботодавців подали до служби зайнятості інформацію про 118 тисяч вакансій.

Нове робоче місце вдалося знайти 68 тисячам осіб (з них — майже 51 тисяча зареєстрованих безробітних). Найбільше було працевлаштовано у сфері торгівлі, у переробній промисловості, сільському господарстві, державному управлінні та обороні, в освітній сфері та сфері охорони здоров’я.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості пройшли 10 тисяч безробітних. Серед найпопулярніших професій: продавець, швачка, кухар, адміністратор, касир, перукар, водій, електрогазозварник, тракторист.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили 6 тисяч безробітних, а для участі в суспільно корисних роботах направили понад 12 тисяч людей.

Понад 4 тисячі осіб скористалися ваучерами на навчання.

Як зазначають у службі зайнятості, загалом з початку року фіксується позитивна тенденція до збільшення кількості вакансій.

Читайте також: Найзатребуваніші в Україні водії, швачки та продавці.

Фото: sorada.gov.ua