На тимчасово окупованих територіях залишається проблема з отриманням пенсій готівкою

На тимчасово окупованих територіях не всі пенсіонери вчасно отримують пенсійні виплати через Укрпошту. Про це повідомила начальниця ГУ Пенсійного фонду у Запорізькій області Світлана Жмурко.

За її словами, за березень працівники Укрпошти рознесли всього 75% пенсій мешканцям області. Аналогічна статистика і за квітень. У травні ГУ Пенсійного фонду у Запорізькій області наперед фінансує поштові відділення, аби спеціалісти могли придбати готівку для видачі пенсій та вчасно доставити їх. У травні розноситимуть також пенсії за березень та квітень тим, хто не зміг їх отримати раніше.

Усього пенсію готівкою через Укрпошту отримує 22% пенсіонерів Запорізької області. Решті гроші приходять на банківські рахунки.

Фахівці Пенсійного фонду нагадують, що у разі переїзду для отримання пенсій людина має написати заяву у відділенні Пенсійного фонду відповідно до свого нового місця проживання. Після цього вона може отримати кошти двома способами:

– грошовим переказом через поштове відділення;
– банківським переказом через платіжну систему «Швидка копійка» без відкриття рахунку в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Нагадаємо, що нещодавно Президент підписав важливий пенсійний закон, завдяки якому тепер діють нові правила індексації пенсій.

Фото пресслужби Мінінфраструктури