Українські школи можуть безкоштовно отримати ноутбуки для навчання дітей

Українські навчальні заклади можуть безкоштовно отримати сучасні ноутбуки для школярів. У рамках проєкту «Співдія Ноут» відповідні заяви приймають до 15 грудня.

Хто саме може отримати ноутбуки й для чого?

Будь-яка державна школа, окрім розташованих на тимчасово окупованих територіях, може подати заявку на отримання ноутбуків для дітей, які не мають відповідного обладнання для навчання онлайн. Пріоритет надаватимуть тим навчальним закладам, які найбільше постраждали від війни.

Скільки ноутбуків нададуть?

У рамках проєкту нададуть п’ять тисяч сучасних ноутбуків HP Inc. з ліцензійним програмним забезпеченням від Microsoft. Кожна школа, яка пройде конкурсний відбір, зможе отримати максимум 30 ноутбуків. Комп’ютери мають надати дітям для навчання. Після завершення дистанційного навчання ноутбуки залишаються на балансі шкіл, спосіб їх подальшого використання учнями для забезпечення навчального процесу визначатиме адміністрація навчальних закладів.

Як подати заявку?

Подати заявку на отримання ноутбука можна за посиланням.

Школи мають підтвердити, що батьки надали згоду на участь їхніх дітей у проєкті й надати інформацію про дітей та контакти батьків для подальшої перевірки, чи дійсно школа надала ноутбук дитині для онлайн-занять.

Який термін подачі заявок?

До 15 грудня.

Фото: 0312.ua