Пенсіонери з Дніпра збирають гроші для ЗСУ співом

Народний ансамбль «Зоряночка» співом заробляє кошти для українських захисників. 11 пенсіонерів з Дніпра виступають просто неба на транспортній зупинці «З/м Лівобережний» – у народних костюмах під акомпанемент баяна виконують українські народні пісні. Усі зібрані кошти від таких «благодійних концертів» передають на допомогу ЗСУ – за один виступ збирають в середньому 1200-1400 гривень.

Як розповіли учасники ансамблю кореспонденту місцевого видання «Наше місто», у кожного в цій війні – свій фронт, кожен має робити заради спільної перемоги все, що може. Вони можуть співати.

«Ми хочемо принести якусь користь нашим солдатам на фронті. Ми вирішили усім колективом – і допомагаємо, як можемо», – каже музичний керівник ансамблю Євгеній Гаркуша.

З усього ансамблю він єдиний професійний музикант, решта – аматори, проте це не заважає їм виконувати пісні з душею.

«Найбільша заслуга нашого колективу – це те, що всі ми любимо співати. Ми співаємо душею – у цьому наша сила», – каже одна з учасниць колективу Ніна Джоболда.

Артисти планують продовжувати давати регулярні концерти – роблять це щочетверга –  збираються близько третьої години на перехресті проспекту Миру та провулку Вільного.

Нагадаємо, пенсіонерка з Житомира шиє «військових зайців» для допомоги ЗСУ.