В Україні буде новий міністр соціальної політики

Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна сьогодні подала у відставку. Про це повідомив представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«У Верховну Раду України надійшла заява Лазебної Марини Володимирівни про відставку з посади міністра соціальної політики України», – зазначив він.

За словами заступника голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослава Железняка, Міністерство соціальної політики очолить Оксана Жолнович – керівник департаменту соцполітики та охорони здоров’я в Офісі Президента.

Пані Жолнович родом зі Львову, за освітою – кандидат юридичних наук. У дисертації «Система трудового права України» у результаті моніторингу, аналізу трудових правовідносин та виявлених системних проблем у законодавстві запропонувала структуру Проєкту Трудового кодексу України. Працювала над дослідженням гарантій соціального захисту та забезпечення трудових прав вразливих категорій населення та застосуванням трудового законодавства в ринковий період.