Тренер з вільної боротьби проводить у Сумах “Бабусині тренування”

Разом із хлопчаками боротьбою почали займатися й жінки у віці. Ініціатор таких занять — тренер Юрій Голуб.

Він у вільній боротьбі вже понад 30 років, у свій час був чемпіоном України, призером чемпіонатів Європи та світу. Нині – тренує дітей в Академії боротьби Юрія Голуба. Тут діти займаються вільною боротьбою, сумо, мас реслінгом. Нещодавно до занять долучилися й  жінки, які за віком годяться вихованцям в бабусі.

“Після тренування відпочивали з дітьми. Активно відпочивали, годували качок. А бабусі грали в карти. Ми підійшли, пожартували, запропонували «дівчатам» зробити розминку – вони посміхнулись і погодились”, – згадує, як виникла така ідея, Юрій Голуб.

6 серпня на тренування прийшли понад десяток юних вихованців Академії боротьби та четверо бабусь. Разом проводили розминку. Жінки з юними спортсменами розминалися на рівних. Серед представниць поважного віку – Світлана Іванівна. Говорить – ці тренування її заспокоюють.

Додаткова порція позитиву – спілкування з дітьми. “Діти – це ліки. Якщо з ними розмовляєш, з ними спілкуєшся – це дуже гарно”, – каже жінка.

“Бабусині тренування”, говорить Юрій Голуб, продовжаться і надалі. “Ми просто несемо наші невеличкі знання для сумчан. Із задоволенням несем. Ми вважаємо, що, щоб країна була міцною, сильною, люди мають бути фізично, психічно, емоційно і духовно здоровими”, – говорить він.

Нещодавно ми розповідали, що на Кіровоградщині пенсіонерки «працюють на ЗСУ», в’яжучи килимки

Фото: “Суспільне”