Пенсіонери із Дніпра влаштовують концерти, щоб зібрати гроші для ЗСУ

Благодійні концерти в одному з районів Дніпра стали доброю забавою для місцевих, — повідомляє 5 канал. Їх влаштовує аматорський колектив «Зоряночка», щоб зібрати гроші на потреби Збройних Сил.

Усі артисти ансамблю – пенсіонери. Зорганізувалися в колектив вони сім років тому. Репетиції проводили вдома у художньої керівниці і співали більше для власної розваги. Проте з початком повномасштабного вторгнення вирішили, що їхні таланти можуть стати у пригоді. За місяць концертів хористи зібрали для армії понад 12 тисяч гривень.

Художня керівниця ансамблю Ніна Джобалда на своєму віку переживає вже другу війну.

“Коли ми побачили, що робиться, зібралися і кажемо, дівчата, давайте, чим можемо допоможемо нашим хлопцям, щоб вони нічого не потребували. Я кажу, ходімо на проспект, а вони: ну що ви. Це не зручно. Якось соромно. Я кажу: що значить соромно. Ми не в кишеню собі гроші збиратимемо. А йдемо, щоб допомогти нашим хлопцям, нашим синам”,  – наголосила художня керівниця ансамблю “Зоряночка” Ніна Джобалда.

Солістка ансамблю “Зоряночка” Ольга Гурина розповіла: “У нас який фронт? Піти сюди, заробити і чим-небуть допомогти. Навіть той бинт, ті знеболювальні ліки необхідні. Десь і солоденьке, адже там воюють хлопці молоденькі, які люблять солодке”.

Співати для Збройних Сил співочі пенсіонери планують щонайменше до перемоги. І вже готують репертуар, щоб зустрічати своїх героїв з війни.

“Перемога буде тільки за нами! Тому що ми сильні. Ви дивіться, як нас об’єднала війна. Ви дивіться, як всі працюють, як всі хочуть, щоб ми найшвидше перемогли”, – акцентувала увагу Ніна Джобалда.

Солістка ансамблю “Зоряночка” Лідія Волошина підсумувала: “Ми в це віримо. Ми це чекаємо, щоб це було швидше. І ми хочемо, щоб нашим хлопцям було добре. Щоб це їм допомагало”.

Нещодавно ми повідомляли, що у Житомирі відкрили клуб для літніх людей.