Кількагодинні черги офлайн та онлайн: ажіотаж навколо «воєнних» марок триває

Вчора, 23 травня, стартував продаж другої «воєнної» марки «Русскій воєнний корабль… Всьо»! За словами директора Укрпошти Ігоря Смілянського, за перший день продажу люди розкупили 800 тисяч екземплярів. Довжелезні черги охочих купити знамениту марку вишикувались у всіх обласних центрах на підконтрольних територіях.

Попри те, що продаж марки розпочали о 14.00, у деяких містах черги займали ще з 5-ї ранку, а у Тернополі обурені покупці, яким не вистачило марки, навіть викликали поліцію.

Одеса

Харків

Хмельницький

Черкаси

Чернівці

Київ

Запоріжжя

Тернопіль

Рівне

Полтава

Житомир

Запоріжжя

Кропивницький

Луцьк

Дніпро

Вінниця

Львів

Івано-Франківськ

Сьогодні ажіотаж теж не вщухає, але вже онлайн – розпочався продаж марки на чотирьох інтернет-майданчиках. Тим, хто обрав такий спосіб придбання знаменитого філателійного виробу, теж довелося «вистояти» у кількагодинних чергах, адже через велику кількість запитів в онлайн-магазинах, зробити це було не так просто. У всіх охочих ще є шанс придбати марку на одному майданчику за посиланням.

Один покупець може придбати не більше одного аркуша з марками номіналом F (для відправок по Україні) та одного аркуша з марками номіналом W (для відправок за кордон).