Капуста під танком: родина на Київщині не дозволила забрати ворожу техніку з городу

По посадженому – зась. Біля поіржавілого російського танка родина із села Велика Димерка, що на Київщині, засадила город. Вірніше, це танк розмістився на їхньому городі і оскільки місцева влада ніяк могла його забрати, сім’я зорала землю і засадила капустою, кабачками, картоплею та іншої городиною, розповідають у ТСН.

Велику Димерку російські війська окупували у березні. Свою техніку поставили на людських обійстях: поховали за хатами, повкопували на городах. Цей танк, аби замаскувати, понакривали килимами – розповідають сусіди, які пробули в селі всю окупацію. Юлія з чоловіком та трьома дітьми встигли виїхати. Після деокупації застали розвалену хату, розбомблений гараж разом з авто, згорілий сарай, вцілів лишень льох.

Сім’я заробляла тим, що вирощувала і продавала зелень. Півтора місяці, кажуть, чекали, коли з ріллі  приберуть того танка. Черга до них ніяк не доходила, а розсада уже в’янула. Тому по городу визбирали уламки, зарівняли усі вирви та трохи розвернули дуло.

«Чоловік трішки повернув, щоб краще було виорати город», – розповідає господиня Юлія

Про те, що засадять город, попередили місцеву владу.

«Сказали, що ніхто не буде турбувати, а потім почали їздити, щоб забирати танка. Ну куда його забирати, коли запаханий город. Може хоть капуста вродить біля танка», – каже господиня.

Нагадаємо, пенсіонер з Київщини знищив колону ворожої техніки і зупинив наступ на столицю.