Про зарплати військовим, пільги вдовам, безкоштовні набори малюкам і порада щодо субсидій – основні новини соціалки за тиждень

Минулий тиждень був багатий на новини у соціальній тематиці. Розповідаємо про найбільш актуальні події, які стались в соціалці з 30 січня по 05 лютого.

 ТОП-3 теми за кількістю реакцій та поширень:

Виплату субсидії можна самостійно перевести з пошти на банк

Спосіб отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг можна змінити. Як перевести допомогу з Укрпошти на банк онлайн, читайте на нашому сайті.

В Україні стартував безкоштовний обмін старих лампочок на енергоощадні

До кінця лютого українцям видадуть 20 млн безкоштовних енергоощадних лампочок. 30 січня офіційно стартувала програма з безкоштовного обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи.

Українцям роздадуть безкоштовні набори для новонароджених на 1 млн євро

Українці, у чиїх родинах недавно відбулося поповнення, можуть отримати безкоштовний набір з усім необхідним для малюка. Стартувала третя хвиля відповідного благодійного проєкту від фонду BGV Charity Fund за підтримки німецьких партнерів.

Інші новини, які цікавили українців:

Військовим збільшили основне грошове забезпечення та зменшили додаткове

З 1 лютого додаткову грошову винагороду військовослужбовцям нараховуватимуть по-новому. Про зміну підходу до її нарахування повідомили в Міністерстві оборони.

Вдови військових можуть платити лише половину нарахованої комуналки

Вдови загиблих військовослужбовців мають право на 50-відсоткому знижку на оплату комуналки, незалежно від виду житла чи форми власності на нього. Як нагадують у Пенсійному фонді України, це передбачено статтею 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

У 2022 році кількість пенсіонерів зменшилася, а пенсії зросли

Аналіз статистики щодо середнього розміру пенсії та кількості пенсіонерів,  яку оприлюднив Пенсійний фонд України.

Після війни 10 % населення України будуть ветеранами

Після закінчення війни кількість ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих воїнів може скласти близько 10% від усього населення України. Такі прогнози озвучив заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Ігор Яременко.