Гроші замість оплати комуналки отримуватимуть захисники та їхні рідні у Львові

У Львові захисники та їхні рідні отримуватимуть щомісячну адресну допомогу замість муніципальної пільги. Як повідомили у Львівській міській раді, таке рішення ухвалили під час чергової сесії міської ради 6 липня.

Якщо раніше додатково до державних допомог бійці-добровольці отримували з міського бюджету пільгу на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 75 %, а родини загиблих захисників і захисниць та Героїв Небесної сотні — 50 %, то тепер їм надаватимуть адресну щомісячну допомогу в розмірі 1040 грн. Ця сума корелюватиметься відповідно до прожиткового мінімуму.

«Заміна чинних муніципальних пільг на адресну грошову допомогу дасть можливість реалізувати принцип адресності і, що дуже важливо, середня сума цієї допомоги впродовж року буде більшою, бо це стала сума, яка не змінюється залежно від зимового чи літнього періоду», — наголосили в управлінні соцзахисту Львівської міськради.

Наразі таку допомогу надаватимуть 84 бійцям-добровольцям, шести родинам Героїв Небесної сотні та 804 сім’ям загиблих військових.

Фото Маркіяна Лисейка

Читайте також: Учасникам бойових дій надається 75 % знижка на комуналку довічно.